Lugu Koomaklubi 2007.a matkast Altaisse
Avalehele Matkapäevik Kaart Grupiliikmed Kasulik

 

Sissejuhatuse asemel...


2005.a. suvel Altais olles sai mõningate isikutega kokku lepitud, et 2007.aastal tuleb uus üritus Beluhha tipu poole püüdlemiseks.

Matkanimekirjas oli jaanuarikuus potentsiaalsete huvilistena kirjas 14 inimest. Kevadel sai mitmeid kordi koos harjutatud Kohtla-Nõmmel ja Naagel, harjutuskordadest oli väga suur kasu, omandasime uusi oskusi ja lihvisime vanu, saime kõik üksteisega paremini tuttavaks.

Pisihaaval hakkasid huvilised ära langema ja grupi suurus muutus üha optimaalsemaks ning selleks ajaks, kui oli vaja hakata rongipileteid ostma hakata, oli meid järele jäänud kuus teotahtelist inimest.

Loodetavasti on meie matkapäevikust kasu teistele, kes alles plaanivad matkadele minna.

Eks igaüks teab ise paremini, miks ta siia lehele sattunud on - võib-olla loodab ta kohata tuttavaid kohti, võib-olla tuttavaid inimesi, võib-olla lihtsalt mõne tunnikese arvutiekraani taga veeta koos meiega virtuaalselt mägedes läbides.

Päevik on kirja pandud vabas vormis, akadeemilist matkaaruande vormi ei ole järgitud


Matkapäeviku ühe versiooni on tagantjärgi kirja pannud grupijuht Einar Kivisalu

 Pildid pärinevad enamasti Meelis Vind'i aparaadist, kuid on kasutatud ka teiste grupiliikmete jäädvustusi


 

Matkapäeviku 2. versiooni on kirjutanud Meelis Viirma.


Ükski klassikaline matkaaruanne ei suuda meie meeleolusid paremini edasi anda, kui meisterlikult kirjutatud olu-, sündmuste-, paikade ja elukirjeldus.

 Meie teekonda saab vaadata ka Google Earthi failina.

 

Copyright 2007-2008 Koomaklubi. Kõiki materjale on lubatud vabalt kasutada koos viitega Koomaklubile, va.kaart, mille autoriõigus on teadmata.